RİSK YÖNETİMİ

Sigorta konusunda bilgi sahibi olan, hatta yıllardır riskleri sigortalayan kurum ve kuruluşlar bile sigortalayacağı risklerin belirlenmesinde zorluk çekebilir ve hata yapabilirler. Sigortalanacak riskler belirlenirken, meydana gelen veya gelmesi muhtemel olaylar değerlendirilir. Risk yönetimi işleminin uzman bir kurum ve konusunda uzman kişiler tarafından yapılması, hangi riskin satın alınabileceği veya alınamayacağı, bu riskin detaylarının sigorta şirketlerine doğru şekilde anlatılması gerekmektedir.Her risk sigortalanabilir değildir. Firmanızın maksimum fayda sağlayabilmesi için, firmanıza özgü risk analizinin ve risk yönetiminin yapılması gerekmektedir. VRD SİGORTA , size hiçbir ek külfet yüklemeden bu konuda yardımcı olacaktır.

     Firmanızın risk analizi yapıldıktan ve size risk yönetim raporu sunulduktan sonra, plase edilecek risklerin maliyetleri konusu da firmanızı yakından ilgilendirecektir. Risklerin sigorta şirketlerine satılırken size maksimum faydayı minimum maliyetle sağlayacak çalışmanın yapılması gerekmektedir. Piyasanın size sunduğu imkânlar çok geniştir.


     Ancak ihtiyacınız olan risklerin, piyasada paket halinde bulunması mümkün olmayabilir.Sizin için özel çalışma yapılması, özel klozlar oluşturulması veya ihtiyaç doğrultusunda yeni baştan kapsamlı bir poliçe hazırlanması gerekebilir

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret85147
Hava Durumu